en cz de ru
ON-LINE REZERVACE

Tel.:+420 353 224 657
Fax:+420 353 224 451

Lázeňský dům s bazénem a solnou jeskyní

Rodinný lázeňský hotel LD Morava*** s bazénem a solnou jeskyní

Lázeňský hotel MORAVA se nachází nad Vřídelní kolonádou, přímo pod Jelením skokem. Díky své poloze si zachovává poklidnou atmosféru a nabízí svým hostům jedinečný, panoramatický výhled na lázeňské centrum a okolní lesy. Je vzdálen pouhých 250 m od Vřídla a lázeňského centra. Klienti mohou sejít po zámeckém schodišti nebo využít výtah v Zámecké věži. Náš lázeňský hotel je proslulý svou rodinnou atmosférou a profesionálním přístupem k hostům.

Ubytování

LD MORAVA tvoří 4 sousedící budovy, které jsou vzájemně propojeny chodbou a vytváří tak jeden hotelový komplex. Ubytovací část hotelu disponuje v současné době 3 apartmány, 21 jednolůžkovými a 47 dvoulůžkovými pokoji. Většina pokojů je orientována na jih, s balkony a výhledem na centrum Karlových Varů, ostatní mají výhled na uklidňující zalesněný svah. Jsou vybaveny stylovým masivním rustikálním nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízeni, TV, chladničku, telefon a fén. Wifi připojení je v celém komplexu zdarma.

Vybavení hotelu

V 6.patře se nachází relaxační bazén s vodopádem, protiproudem a parní lázní. V podzemí máme mikroklimatickou solnou jeskyni a nově zrekonstruovanou finskou saunu. V lázeňském hotelu můžete ve volném čase využívat  fitcentrum, hernu a dvě společenské místnosti s exkluzivním výhledem na Karlovy Vary a Jelení skok.

Stravování

V hotelu jsou dvě navzájem propojené restuarace s celkovou kapacitou cca 90 míst.

Snídaně probíhá formou bufetu v čase od 7:30 do 9:00.

Oběd i večeře probíhá volbou z menu doplněnou o salátový bar. Na výběr je ze tří možností.

Oběd probíhá v čase od 12:30 do 14:00 a večeře v čase od 17:45 do 19:00.

Příjezd a parkování

Autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno 2 km a služba taxi stojí cca. 150 Kč.

Mezinárodní letiště Karlovy Vary je vzdáleno 8 km a služba taxi stojí cca. 500 Kč.

Při příjezdu vlastním automobilem je nutno zaplatit povolení pro vjezd do lázeňského území ve výši 50 Kč/den. Povolení se kupuje v automatu před budovou Městské Policie na adrese: Moskevská 34, Karlovy Vary.

Parkování před hotelem ani v garáži  LD MORAVA není možné. Doporučujeme využít parkovacích míst u hotelu Ontario či Křiváň. Cenově asi nejvýhodnější varianta je zaparkovat mimo lázeňské centrum, např. podzemní garáže na Náměstí Milady Horákové, a dopravit se do hotelu službou taxi.