ON-LINE REZERVACE

Tel.:+420 353 224 657
Fax:+420 353 224 451

Lázeňský dům s bazénem a solnou jeskyní

Rodinný lázeňský hotel LD Morava*** s bazénem a solnou jeskyní

Lázeňský hotel LD MORAVA je situován v kopci nad vřídelní kolonádou přímo pod Jelením skokem. Díky své poloze si zachovává poklidnou atmosféru a nabízí svým hostům jedinečný panoramatický výhled na lázeňské centrum a okolní lesy. LD MORAVA je vzdálen pouhých 250 m od Vřídla a lázeňského centra. Při sestupu je možno využít lázeňský výtah či sejít po zámeckém schodišti. V našem lázeňském zařízení naleznete rodinnou atmosféru a profesionální přístup při zajišťování všech služeb pro Vás.


Ubytování

LD MORAVA je tvořen 4 sousedícími budovami, které jsou propojeny chodbou a tvoří tak jeden hotelový komplex. V komplexu se v současné dobé nachází 3 apartmány, 21 jednolůžkových a 47 dvoulůžkových pokojů. Většina pokojů je orientována na jih, má balkony a výhled na centrum Karlových Varů. Ostatní pokoje mají výhled na uklidňující zalesněný svah. Pokoje mají vlastní sociální zařízení,TV, chladničku, telefon a jsou vybaveny stylovým masivním rustikálním nábytkem. Wifi připojení je v celém komplexu zdarma.

 

Vybavení hotelu

V 6.patře se nachází relaxační bazén s vodopádem, protiproudem a parní lázní. V podzemí máme mikroklimatickou solnou jeskyni a nově zrekonstruovanou finskou saunu. V lázeňském hotelu můžete ve volném čase využívat  fitcentrum, hernu a dvě společenské místnosti s exkluzivním výhledem na Karlovy Vary a Jelení skok.

Stravování

V hotelu jsou dvě navzájem propojené restuarace s celkovou kapacitou cca 90 míst.

Snídaně probíhá formou bufetu v čase od 7:30 do 9:00.

Oběd i večeře probíhá volbou z menu doplněnou o salátový bar. Na výběr je ze tří možností.

Oběd probíhá v čase od 12:30 do 14:00 a večeře v čase od 17:45 do 19:00.

Příjezd a parkování

Autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno 2 km a služba taxi stojí cca. 150 Kč.

Mezinárodní letiště Karlovy Vary je vzdáleno 8 km a služba taxi stojí cca. 500 Kč.

Při příjezdu vlastním automobilem je nutno zaplatit povolení pro vjezd do lázeňského území ve výši 20 Kč/den. Povolení se kupuje v automatu v budově Městské Policie na adrese: Moskevská 34, Karlovy Vary.

Parkování před hotelem ani v garáži  LD MORAVA není možné. Doporučujeme využít parkovacích míst u hotelu Thermal, Bristol. Cenově asi nejvýhodnější varianta je zaparkovat mimo lázeňské centrum, např. podzemní garáže na Náměstí Milady Horákové, a dopravit se do hotelu službou taxi.